h

Ander geluid tegen Rutte

6 maart 2017

Ander geluid tegen Rutte

Foto: SP
Afgelopen woensdag was weer een campagnedag voor onze afdeling. Natuurlijk werden er posters geplakt en heel veel flyers uitgedeeld! Zoals altijd was het gezellig om strijdbaar bezig te zijn voor een socialer Nederland! Na het plakken en flyeren zijn we doorgelopen naar de markt. Hier was de koffiekar van de VVD aanwezig en ook Mark Rutte kwam een bak koffie halen. Het uitgelezen moment om het alternatieve geluid te laten horen!
 
We vielen als partij goed op want wij waren de enige partij die actie kwamen voeren en dit viel ook op in de media. Zo werd gemeenteraadslid Annemieke Pluijgers door twee verschillende media geïnterviewd, en werd bestuurslid Gwildor Sok geciteerd in een stuk van het AD.
 
Het was een geslaagde actiedag! Meedoen? Let op onze nieuwsbrief of neem even contact op met ons bestuur of fractie. Elke hulp is welkom in deze spannende en drukke tijd!

U bent hier